2% alebo 3% z Vašich daní nám skutočne pomôžu, na výchovu novej – nádejnej horolezeckej mládeže, ako aj na rozvoj a udržiavanie okolitých skaliek.

More »

Ako zhodnotiť preteky….veľa vecí sa dalo spraviť lepšie, ale i horšie 🙂

V zásade sa nik nesťažoval, s cestami boli všetci spokojní, správne ich to roztriedilo, až na malú chybičku, s ktorou sme sa nie najlepšie vysporiadali, ale na budúce to bude iste lepšie. Baťky vyzdvihol najmä moje meno, ďakujem, ale obrovský kus roboty na skalách urobil Andy, toľko kameňov čo pozhadzoval, kolená poobíjal, hánky ponarážal, to nik nevie, asi iba my dvaja 🙂

Ale kopa z vás ďalších, čo ste sa zúčastňovali brigád, alebo už akokoľvek pomohli, sponzorom treba poďakovať (ale to asi tu necháme tak ), skrátka sme zase raz dokázali celej našej krajine, aj okolitým, že náš klub funguje a o čom je to byť v klube, jednotlivec, alebo dvaja by niečo takéto nedokázali zorganizovať..bez ističov, rozhodcov, nosičov, varičov, kecačov, „dievčat pre všetko“, šoférov a neviem koho všetkého by tie preteky neboli pretekmi, takže veľká vďaka všetkým vám.. Časom sa zabudne na drobnôstky a ostane len pekná spomienka v každom súťažiacom a verím, že pár drytoolistov budeme stretávať na našich krásnych skalách, kde mimochodom máme ešte stráááášne veľa roboty, ale nebojte sa, teraz vám dám pokoj na chvíľu 🙂

December 2013 a Január 2014 sa udialo niekoľko mini-akcií. Tatry – Banán, Preteky-Relax (nemám pekné fotky), Drytool-Jalovec, Bouldering-Končitá. Dávam sem zopár fotiek, a nech si každý doplní atmosféru k jednotlivým akciám.

More »

Už tradičný zimný zraz na chate Martinka sa posledný januárový víkend niesol v duchu pohodovej atmosféry..

V piatok sme síce boli taká skromnejšia partia (Sloťák, Minkos a ja), ale zato sme pokvákali o všetkom možnom. V sobotu skoro ráno o deviatej dofrčal za nami „motorová myš“ Ivo a mohli sme ísť liezť.

More »

Nooo, takže dnes sme preistili na novo Kinetiku a Ľavú Vidlu a spravili jednú novú cestu, ktorá sa cez týždeň prelezie a určí sa klasifikácia..Andy spravil báječné chodníky, palec hore.

Zostava: Andy,Danica + 2, Minkos, Braňo, Čači a Macka.

More »

Dlho plánovaný úmysel, urobiť pri Traslavom prameni sedenie, sme dnes boli zrealizovať. Takže sme spravili dve lavičky a stôl, dufam, že to tam dlho vydrží a miestni domorodci to nezničia 🙂

More »

V nedeľu napriek horšiemu, zlému a úplne najhoršiemu počasiu, teda aspoň predpovede, sme sa poniektorí zúčastnili brigády na Hajskej skale. Všetkým zúčastneným chcem touto cestou poďakovať za aktívny prístup k takýmto akciám. Verejnosť môžme informovať, že sa nám podarilo nanovo preistiť a prečistiť cesty: More »

Cez víkend 3-5.02 sa uskutočnil zimný zraz HK Prometeus na chate Martinka pod Veľkým Kricom. Už v podstate stála zostava (Slotak, STV, Minkos, Struko, Marek N., Lidka, Čači ) za posledné roky bola v sobotu doplnená o Joja H. a Matiaškovcov z Lehoty.

More »

Na túto peknú jesennú akciu  sa pripísal posledný októbrový víkend. V piatok, prvá  skupinka v zložení Minkos, Lidka, Čači, Struko a Majco rozložili na lúke táborisko. V sobotu ráno sme ja, Števko a Ivan vyštartovali celkom skoro, dokonca sme ,,piatkových“ do jedného pobudili 😉 . More »