Počas uplynulého víkendu som mal možnosť zúčastniť sa kurzu záchranných techník v Žiarskej doline. Pôvodne sa mal zúčastniť aj Čači, žiaľ jeho čvánta nejaký ten týždeň predtým začala protestovať. Víkend začal trošku perne, motorové myši Ľuboš a Tomáš vymysleli potulky tromi dolinami so začiatkom v Račkovej doline a ako keby toho nebolo dosť, Klin sme nevynechali.

More »

V dňoch 12-14.8 sa konali už dlho avizované metodické dni.

Mali sme nahlásených len pár ľudí, takže účasť ma skutočne prekvapila, ale o to lepšie 🙂

Prvá časť osadníkov dorazila na Chatu pod Viaduktom na Remate už v piatok pod večer. Úlohy sa rozdelili a niektorí chystali drevo, niektorí osádzali istenia na pilier.

More »

Janko mi poslal tabuľky na otestovanie výkonnosti trénovanosti lezcov, tak ich sem zavesím, ak by si to niekto chcel spraviť individuálne. Tieto budeme hromadne robiť v októbri pred začiatkom zimnej prípravy a samozrejme po skončení.

More »

dsc_5731V dňoch 31.7. až 1.8.2010 sa uskutočnili metodické klubové dni na Ráztočianskych lazoch, neďaleko Hajskej skaly. Akcie sa zúčastnila málo početná skupina členov nášho klubu. Napriek neúčasti, niektorých členov klubu a hlavne našej mládeže, ktorá by takéto „školenie“ potrebovala ako soľ, dopadli Metodické dni veľmi dobre a okrem toho, že sme sa niečo naučili, sme mali aj skvelý víkend.

More »